TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Dlaczego TWR Power System jest bezsensu?

TWR Power System to nie oszustwo ale bez względu na powód Twojego zainteresowania tym programem, uczestnictwo w nim mija się z jakimkolwiek celem. Pytasz dlaczego ???

W zależności od Twoich motywów, odpowiedzi jest kilka:

1. Szukasz systemu do szybkiego zarabiania w Internecie? To chyba najczęstszy motyw...

Nie znajdziesz go w twr - potrzebujesz 2 aktywnych partnerów, żeby uzyskać zwrot kosztów 32,5$ (1 poziom), na kolejnych poziomach, czyli od 2 do 7 każdy aktywny partner to tylko 1$ profitu dla Ciebie. Zanim osiągniesz 8 poziom, na którym każdy partner to 8$, musisz znaleźć 254 partnerów - bez sporej listy kontaktów potencjalnie zainteresowanych osób, zajmie Ci to kilka lat intensywnej pracy i stałej nauki marketingowej.
Oczywiście twr promuje się jako system pracy zespołowej wykorzystujący spillover - wystarczy, że sponsorzy nad Tobą chciwie przyjmą tzw. strategię lewej nogi (aby szybko osiągnąć zyskowny 8 poziom), a Ty będziesz po ich prawej stronie w strukturze i zapomnij o spilloverze - zostajesz sam.

Jeśli chcesz szybko zarabiać w sieci, sugeruje Gifts Roll Up, w którym za 12 partnerów zarabiasz 250$, a koszt prowadzenia jest niższy niż w twr, bo 25$(26$ z opłatą transakcyjną), które wraca po zaproszeniu pierwszego partnera!!!

2. Potrzebujesz narzędzi oferowanych przez twr?

Hosting/domena - znacznie wygodniejszym i tańszym (w niektórych opcjach) rozwiązaniem jest oferta firmy hostingowej

Autoresponder - anglojęzyczny z twr słabo sprawdza się na polskim rynku, dlatego o niebo lepszym wyjściem jest darmowy polski freebot.pl (obecnie ma limity, jednak dla początkującego w zupełności wystarczy), jeśli szukasz bardziej zaawansowanego autorespondera proponuje pername.pl lub automat z oferty home.pl

Konferencje online - kolejka do skorzystania z tej funkcji w twr jest irytująco długa, co mija się z celem gdy musisz na biegu umówić spotkanie z partnerami, rozwiązaniem jest darmowy tinychat.com, który mieści 400 osób i 12 jednocześnie włączonych kamerek.

3. Chcesz zarabiać na polecaniu chodliwych usług internetowych - hosting, kompletne strony www, sklepy internetowe?

Zarejestruj się ZA DARMO w jednej z największych polskich sieci afiliacyjnych SalesMedia i polecaj oferte home.pl zarabiając 30% od każdej sprzedaży i 20% od przedłużenia umowy!

Reasumując, połączenie różnych ofert internetowych przebija jedną ofertę twr pod każdym względem!

Zapraszam do LEPSZEJ SOLUCJI...

0 komentarze:

Prześlij komentarz