TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Krótka historia projektu TWR Power System

Najistotniejsze wydarzenia w krótkiej historii programu (kolejność chronologiczna):

  • 07.10.2009 pierwotny start TWR Power System w fazie płatnej. Na ten dzień szef James Al-Oboudi zapowiedział uruchomienie wszystkich usług oferowanych w ramach pakietu internetowego
  • 3 dni później wielka konsternacja. Okazało się bowiem, że operator płatności AlertPay nie wywiązał się z obietnicy i pobrał zbyt wysokie opłaty za transfer środków. Był to cios w wizerunek firmy, a także w moim przekonaniu kluczowy moment dla tego projektu. James wyszedł z tej sytuacji bardzo dobrze. Nie wiem, ile firm w fazie startu zgodziłoby się zwrócić pieniądze 10 000 osób, które już opłaciły abonament miesięczny za październik. Dzięki temu okres prelaunchu został przedłużony o kolejne 30 dni, a firma pokazała, że dba o opinię w oczach klientów - ci, którzy przelali pieniądze odzyskali je w ciągu tygodnia razem z prowizją za przelew! 100-procentowa rzetelność i uczciwość firmy została potwierdzona!
  • W ciągu kolejnego miesiąca z dnia na dzień widać było rozrastające się struktury i zainteresowanie programem. Bardzo łatwo można to sprawdzić wpisując w Google hasło TWR Power System - już ponad 100 tysięcy stron opisuje ten program. Czyż nie jest to imponujący wynik jak na 6 miesiący istnienia? Można również wejść na stronę http://alexa.com i tam wpisać adres witryny twpowersystem.com. Dzięki temu zobaczysz, jak popularna jest strona oraz w jakich krajach cieszy się ona dużym zainteresowaniem.
  • Globalny rozgłos o TWR Power System nie mógł zostać niezauważony. W nocy z 7 na 8 listopada serwer został zaatakowany przez hakerów. O wszystkim zostało poinformowane FBI. Przywrócenie wszystkich funkcjonalności hostingu trwało 3 dni.
  • Od dnia 7 listopada rozpoczęło się ostateczne odliczanie dla osób niezdecydowanych. Od tej daty mieli oni 14 dni na dokonanie aktualizacji konta na płatne.
  • Możliwość opłaty konta upłynęła 21 listopada. Dwa dni później rozpoczęła się kompresja, czyli usuwanie nieaktywnych kont. Liderzy jednak pozostali i teraz rozpocznie się wielki biznes. Na chwilę obecną są tylko Ci, którzy wierzą w sukces tego MLMu i nie jest to mała grupa.

Kolorowa przyszłość TeamWork Revolution Power System
W najbliższym czasie TWR Power System przeniesie się do nowej serwerowni, gdzie nie będzie już żadnych problemów ze stabilnością i przepustowością systemu. Po przelaniu pierwszych wypłat, do rąk liderów trafiły nowe argumenty - dowody przelewów. Struktury zostały wyczyszczone z nieaktywnych kont. Tak naprawdę dopiero teraz widać, do czego są zdolni liderzy. Każdy z nich dysponuje potężnymi bazami marketingowymi zawierającymi setki tysięcy nazwisk. Mając w ręku wyciąg z konta AlertPay ruszają w świat, aby udowodnić wypłacalność organizatora projektu. System TWRPS ma to do siebie, że każdy może na nim skorzystać. Wystarczy tylko trochę własnej inicjatywy i wsparcia, a sukces będzie jeszcze łatwiejszy. Jeszcze jedna rzecz dla przypomnienia. Jak to zawsze bywa z projektami MLM - im szybciej do nich dołączysz, tym szybciej zaczniesz odnosić sukcesy.

Powstanie polskiej grupy wsparcia Financial Freedom 24 dla projektu TWR Power System wywołało potężne zainteresowanie rodzimych internautów! 

Dołącz do Financial Freedom 24 i rozpocznij budowę własnej niezależności finansowej!

0 komentarze:

Prześlij komentarz