TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi (TWR Power System FAQ)

Globalny rozwój rewolucyjnego programu partnerskiego TeamWork Revolution Power System rodzi pytania użytkowników na całym świecie. Oto najczęstsze z nich:

1. W jaki sposób mogę zarejestrować się do TWR Power System?
Prawidłowa rejestracja konta wymaga w pierwszej kolejności rejestracji konta Alertpay (instrukcja). Następny krok to rejestracja konta TWR PS/FF24 (instrukcja)

2. Czy przystępując do TWR PS muszę od razu opłacić udział?
Nie. Po wejściu do programu otrzymujesz bezpłatnie 14-dniowy okres próbny na testowanie usług oferowanych przez TWR Power System. Jest to również gratisowy okres, podczas którego możesz rekrutować osoby. Zdobycie 2 aktywnych partnerów sprawi, że już w momencie opłacania abonamentu za pierwszy miesiąc będziesz miał pewność otrzymania zwrotu kosztów. (dokładny opis planu prowizyjnego)

3. Ile kosztuje prowadzenie tego ebiznesu?
Aby być członkiem TWR Power System musisz płacić dokładnie 32,50$ miesięcznie. Jest to koszt abonamentu (29,95$) i prowizji za obsługę płatności międzynarodowych w AlertPay (2,55$). W ramach tej ceny otrzymasz pakiet zaawansowanych usług marketingowych oraz możliwość udziału w niezwykłym systemie partnerskim - wystarczą 2 aktywne osoby pod Tobą, aby uzyskać zwrot kosztów - darmowe członkowstwo! (dokładny opis planu prowizyjnego)

4. W jaki sposób mogę rejestrować/zapraszać kolejne osoby? Jak promować TWR PS?
Każdy partner po zarejestrowaniu się w TWR PS lub poprzez FF24 otrzymuje dostęp do osobistego panelu ze wszystkimi funkcjami i statystykami. James zaoferował w ramach pakietu bardzo ciekawy ebook omawiający różne techniki promocji. Wiele cennych wskazówek znajdziesz również na seminariach szkoleniowych online FF24 od poniedziałku do piątku o godzinie 21.10. (efektywne metody promocji)

5. Czy będę miał jakieś wsparcie?
Każdy partner zarejestrowany w mojej grupie wchodzi do najlepszej polskiej drużyny TWR PS z poważnymi marketerami na czele - Financial Freedom 24. Każdy otrzymuje kompleksowe wsparcie w razie jakichkolwiek problemów - szkolenia FF24

6. W jaki sposób przebiegają płatności (wpłaty, wypłaty)? Jak mogę zapłacić za członkostwo?
Obsługa finansowa projektu TeamWork Revolution Power System została powierzona bankowi internetowemu Alertpay (opłaty abonamentowe i wypłaty prowizji). Konto Alertpay można powiązać z kartą płatniczą (Visa, MasterCard, American Express) lub zasilać je przelewem bankowym (uwaga! realizacja przelewu do USA to termin około 1 tygodnia).

7. Czy składki członkowskie będą pobierane automatycznie?
Tak, od momentu pierwszej wpłaty co miesiąc z Twojego konta AlertPay będą pobierane środki na abonament.
   
8. Po jakim czasie opłacam kolejny abonament?
Abonament płacony jest co miesiąc, czyli w przypadku rejestracji i opłacenia konta np. 24.01 kolejna opłata wypada za miesiąc, czyli 24.02.

9. Kiedy wypłacane są prowizje?
Prowizje wypłacane są zawsze do 7 dnia każdego miesiąca, na osobiste konto w AlertPay podane przy rejestracji.

10. Co się stanie jeżeli w ciągu miesiąca nie znajdę 2 osób?
Nie stanie się nic. Po prostu po raz kolejny opłacisz abonament. Jeśli tego nie zrobisz w ciągu 7 dni po terminie Twoje konto zostanie usunięte.

11. W jaki sposób opłacam abonament jeżeli mam zarejestrowaną i opłaconą tylko 1 osobę?
Do 7 dnia każdego miesiąca otrzymasz prowizję za zarejestrowane i opłacone osoby. Jeżeli masz zarejestrowaną i opłaconą 1 osobę, otrzymasz 15$, czyli połowę kwoty abonamentu.

12. Kiedy przestaję opłacać abonament?
Abonament jest opłacany co miesiąc. Jeżeli masz zarejestrowane i opłacone 2 lub więcej osób opłacasz abonament z zarobionej prowizji.

13. Co się stanie, gdy w dniu opłaty nie będę miał środków na koncie AlertPay?
Są możliwe 2 scenariusze. Gdy będziesz miał zarejestrowaną kartę płatniczą w AlertPay, system automatycznie pobierze środki z karty. Jeżeli jednak na Twoim koncie nie będzie środków i karta również będzie nie aktywna, to system przez kilka dni będzie próbował pobrać należność. Przez ten czas Twoje konto w systemie TWR Power System również będzie nie aktywne.

14. Czy mogę mieć wiele kont?
Tak. TWR Power System pozwala na tworzenie więcej niż jednego konta, co powoduje brak ograniczeń zarobkowych!

15. Czy mogę zobaczyć, kto jest w moim matrixie (strukturze,grupie,downlinie)?
Tak. Zawsze masz dostęp do statystyk partnerskich i ludzi w strukturze. Po zalogowaniu na koncie TWR PS, przejdź do sekcji View Downline lub Twoja struktura w FF24. Gdy umieścisz kursor nad imieniem i nazwiskiem partnera, wyświetla się jego adres email.

16. W jaki sposób zacząć szybko zarabiać?
To zależy, jak bardzo zaangażujesz się w rekrutację, promocję i marketing. Możesz też trafić pod mocnego lidera i on może pociągnąć Twoją strukturę do przodu. Zapraszam do mojej grupy TWR PS (instrukcja)(efektywne metody promocji

17. Czy firma działa legalnie i zgodnie z prawem?
100% TAK! Rzetelność i legalność programu zostały potwierdzone przez rząd USA. W tej kwestii wypowiedziałem się na tym forum:
http://www.goldenline.pl/forum/1190684/plan-wynagrodzen/s/2

18. Co dostaję za moje pieniądze?
Oprócz matematycznie doskonałego programu partnerskiego otrzymasz Quality Web Hosting z opcją odsprzedaży miejsca, forum, e-book, sale konferencyjne online, oprogramowanie i wiele więcej (dokładny opis pakietu).

19. Czy system jest po Polsku?
Będzie wkrótce. W chwili obecnej obsługa programu jest anglojęzyczna - na język polski została przetłumaczona główna strona przechwytująca i formularz rejestracyjny. James zapewnił, że język polski jest jednym z pierwszych na liście, jeśli chodzi o tłumaczenie całego systemu.
Aktualizacja: Powstała pierwsza w Polsce grupa partnerska FF24 oferująca pełne wsparcie!!!

20. Ile tak naprawdę mogę zarobić i w jakim czasie?
Z jednego matrixa możesz zarobić dokładnie 2297,5$/m-c. Jeśli chodzi o czas, to wszystko zależy od zaangażowania osób w całej grupie. Perspektywa kilku, kilkunastu miesięcy to realny termin wypełnienia całej struktury. (dokładny opis planu kompensacyjnego)

21. Czy płatności via Paypal są możliwe?
Na chwilę obecną NIE

22. Jak działa spillover w TWR PS?
Spillover jest częścią systemu mlm, który wspiera budowę matrycy. Pod każdą osobą mogą być tylko 2 osoby. Jeśli lider wprowadzi trzecią i kolejne osoby, to trafiają one na niższe poziomy. Ciekawe jest to, że lider nie może wyznaczyć osoby, którą wspomoże. Miejsce, w którym znajdzie się nowy partner jest wybierane losowo, co wyrównuje szanse osób na niższych poziomach do pasywnej rozbudowy struktury. (dokładny opis struktury programu)

Jeśli masz jakieś pytania i uważasz, że odpowiedź na nie może być pomocna innym, to napisz do mnie.

Właściwa kolejność rejestracji:
Krok 1: rejestracja darmowego konta w Alertpay (instrukcja)
Krok 2: rejestracja darmowego przez 14 dni konta w TWR Power System/FF24 (instrukcja)

0 komentarze:

Prześlij komentarz