TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Rejestracja konta TWR Power System

Po otwarciu rachunku w Alertpay czas na drugi etap - rejestracje konta w TeamWork Revolution Power System poprzez polską grupę partnerską FF24:

1. Przejdź na stronę FF24.biz
2. Kliknij pomarańczowy przycisk po prawej stronie


3. Na następnej stronie po oglądnięciu prezentacji video kliknij "Dołącz do nas"


4. Wypełnij formularz, zaznacz akceptację regulaminu i kliknij "Zarejestruj mnie". Zwróć uwagę aby osobą polecającą był syndykat.


5. Teraz zostaniesz przeniesiony na stronę płatności. Wpisz adres emailowy swojego konta Alertpay, hasło i kliknij LOG IN
6. Zaznacz No shipping address is required, wpisz transakcyjny kod PIN, który podałeś przy rejestracji konta Alertpay i kliknij PAY
7. Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, wyświetli się następująca strona z informacją, że w ciągu kilku sekund zostaniesz przeniesiony na stronę logowania TWR Power System
8. To wszystko. Otrzymasz 3 emaile potwierdzające operację, od: Alertpay, FF24 i TWRPS. Teraz zaloguj się na koncie Financial Freedom 24 i zapisz swój link partnerski. Dzięki niemu zaprosisz chętnych do grupy FF24. Umieszczaj go wszędzie, gdzie tylko możesz!

0 komentarze:

Prześlij komentarz