TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Oznaczenia partnerów i aktywacja wygasłych kont

W zakładce View Downline, po zalogowaniu się na swoim koncie TWR Power System można zobaczyć 3 oznaczenia partnerów:

  • czerwony minus, czyli osoba na 14 dniowym okresie próbnym
  • niebieski, czyli osoba z opłaconym abonamentem
  • szary, czyli nie opłacony abonament lub rejestracja bez podania e-maila w AlertPay. W tym przypadku należy jak najszybciej napisać do tej osoby - niektórzy po prostu zapominają opłacić abonament lub nie wiedzą jak zarejestrować się w AlertPay - jest to potencjalny partner, a nieprawidłowo rejestrowane konta są szybko usuwane; oto przykładowa wiadomości:

Witaj.......

Widzę że założyłeś konto partnerskie w TWR Power System - niestety jest ono niepoprawnie zarejestrowane (brak powiązania z kontem Alertpay lub brak pierwszej płatności)

Aby to naprawić, kliknij w link http://www.twrpowersystem.com/aff/upgrade.php i wpisz swój login z TWR Power System. Przekieruje Cię na stronę AlertPay, zaloguj się i kliknij pay, aby ustawić opłatę abonamentu za 14 dni (lub opłacić pierwszy miesiąc). 

Gwarantuję Ci że nic nie płacisz przez 14 dni i po tym czasie można również zrezygnować bez żadnych zobowiązań. Jest to niezbędne do aktywacji konta. Gdy to zrobisz, będziesz mógł zalogować się na swoje konto partnerskie.


Pozdrawiam
Twoje imię i nazwisko

WAŻNE! Aby szybko zarabiać coraz więcej pieniędzy, musisz dbać o swoich Partnerów i pomagać im. Gdy ktoś nowy zapisze się w Twojej strukturze, koniecznie napisz do niego emaila powitalnego. Oto przykładowa treść:

Cześć .......
piszę do Ciebie ponieważ zarejestrowałeś się w mojej grupie TWR Power System i możesz liczyć na moje pełne wsparcie - pamiętaj nie ma głupich pytań! Jeśli masz jakieś śmiało pisz...
Pozdrawiam
Twoje imię i nazwisko

Zawsze podpisuj się imieniem i nazwiskiem - przestajesz być anonimowy i budujesz zaufanie, a jest to bardzo ważne w każdym biznesie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz