TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Reguły gwarantujące sukces w TWR Power System

1. Wiadomości od swoich partnerów traktuj z najwyższym priorytetem i odpisuj im jak najszybciej - jest to świadectwo profesjonalizmu i szacunku do drugiej osoby a z takimi ludźmi inni chcą współpracować.

2. Jeśli zdarzy się, że nie znasz odpowiedzi na pytanie partnera i potrzebujesz czasu aby ją znaleźć, szczerze poinformuj go o tym:
Rozumiem Twoje pytanie jednak w tej chwili nie znam odpowiedzi. Ale dowiem się i odpiszę jutro/za kilkanaście minut.
A następnie:
zapytaj swojego sponsora, poszukaj odpowiedzi na Goldenline.pl w grupie TWRPS, zapytaj na forum TWRPS/Goldenline.

Nigdy nie zapominaj odpisać w obiecanym terminie!

3. Gdy zauważysz, że po 2 tygodniach ikonka partnera zrobiła się szara, oznacza to że nie opłacił on swojego abonamentu. Ma na to jeszcze 7 dni, po tym czasie konto zostanie usunięte. Oto wiadomość z przykładowym przypomnieniem:

Witaj......


Wygląda na to, że Twój darmowy 14 dniowy okres w TWR Power System skończył się - nie możesz zalogować się na swoje konto partnerskie a w swojej strukturze masz już x osób, chyba szkoda stracić ten potencjał?!


2 osoby bezpośrednio pod Tobą dają Ci zwrot inwestycji, a każda następna to Twój rosnący dochód, jeśli opłacisz swój abonament. Zobacz jak to zrobić:

http://twrps24.blogspot.com/2010/05/dodawanie-karty-patniczej-do-konta.html (szybszy sposób)
lub
http://twrps24.blogspot.com/2010/09/jak-zasilic-alertpay-z-konta-bankowego.html

Jeśli tego nie zrobisz, Twoje konto partnerskie zostanie trwale usunięte i stracisz swoją wysoką pozycję oraz możliwość zarabiania coraz większych pieniędzy. Ktoś z poziomu niżej wejdzie na Twoje miejsce.


Po zasileniu konta AlertPay lub dodaniu karty kredytowej kliknij w link
http://www.twrpowersystem.com/aff/upgrade.php
podaj swój login z TWRPS. System przeniesie Cię na stronę AlertPay, zaloguj się i kliknij pay aby opłacić swój abonament. Dopiero wtedy odzyskasz dostęp do panelu partnera.


Z wyrazami szacunku,
Twoje imię i nazwisko

4. Konsekwencja w działaniu i determinacja to cecha wspólna wszystkich partnerów, którzy odnieśli sukces w TWR Power System - PAMIĘTAJ O TYM! Określ realny cel jaki chcesz osiągnąć np. struktura 50 osób w pół roku, i wytrwale realizuj metody marketingowe przedstawione na tym blogu.

Są historie z życia wzięte gdzie budowa struktur była wyjątkowo szybka np. 40 osób w 2 tygodnie (nasz polski rynek) albo historia Egipcjanina, który wypełnił swoją strukturę 510 osób w kilka dni! 

5. Świetną motywacją do permanentnych działań marketingowych jest film "The Secret" - gorąco polecam!

Financial Freedom 24

0 komentarze:

Prześlij komentarz