TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Jak promować TeamWork Revolution Power System? Skuteczna reklama i budowanie struktury partnerskiej.

Kluczową kwestią jest poznanie szczegółów dotyczących programu - nie znajdziesz partnera jeśli on zorientuje się, że Twoja wiedza o TWR PS jest znikoma. Kompleksowe informacje znajdziesz na tym blogu - wszystkie zawarte tu treści są mojego autorstwa - akceptuje kopiowanie materiałów TYLKO przez moich partnerów w TWR PS!

ROZMOWA OSOBISTA

Krok 1. wykonaj kilka telefonów do osób, które Cię znają i szanują - wybierz te, które według Ciebie mogą być zainteresowane tym biznesem
Krok 2. rozmowa w 4 oczy ze znajomymi według wielu marketerów jest najskuteczniejsza
Uwaga! Na początku nie zapraszaj do współpracy wszystkich!!! Wybierz tylko osoby ambitne, konsekwentne i zaradne, które mają lub chcą mieć własną działalność gospodarczą, współpracują w programach partnerskich, firmach mlm, szukają pomysłu na biznes lub źródeł pasywnego dochodu. Potrzebujesz liderów lub tych, którzy szybko się nimi staną i przyciągną kolejnych liderów.

3 argumenty, które czynią cuda:

  1. wystarczą tylko 2 osoby przez Ciebie zaproszone aby uzyskać zwrot kosztów składki członkowskiej (biznes staje się bezpłatny!) - każdy kolejna osoba to prowizja partnerska - pełna grupa to 510 osób = 2297,5$ = ponad 6500zł/m-c! (w zależności od kursu dolara)
  2. niespotykany w branży współczynnik wypłat 96,8% - tyle wpływów do firmy wraca do partnerów - jest to najbardziej dochodowy plan zarobkowy jaki powstał!
  3. niewielkie ryzyko - 32,5$ to suma około 100zł, którą prawdopodobnie zapłacisz tylko raz jeśli w ciągu 1,5 miesiąca (2 tygodnie próbne i opłacony pierwszy miesiąc) znajdziesz/znajdziemy 2 aktywnych partnerów!

POZOSTAŁE METODY MARKETINGOWE (darmowe):

Własny blog/strona www. Stworzenie strony www o TWR PS (np.takiej jak ta) w celu automatycznej budowy struktury. Ten sposób wymaga promowania i pozycjonowania witryny co dla początkujących może być mało atrakcyjne choć mimo to mocno zachęcam !!! Natomiast jeśli ktoś ma poczytnego bloga warto na nim opisać możliwości finansowe TWR Power System.

Podpis w mailu. W programie pocztowym można ustawić stopkę, która będzie dołączana do każdego wysyłanego emaila np. Jak stworzyć sobie internetową emeryturę? kliknij i dowiedz się więcej...
Najczęściej robi się to poprzez stworzenie pliku tekstowego z wybraną sygnaturą i wybraniu do niego ścieżki w programie pocztowym.

Portale społecznościowe. Należy przedstawić znajomym swoją ofertę i zachęcić do współpracy.

Fora internetowe i tematyczne. W Internecie znajdziesz mnóstwo miejsc do rozmowy na temat biznesu i zarabiania pieniędzy. Zapisz się do nich i zacznij aktywnie udzielać. Tutaj również można skonfigurować stopkę/podpis. Wskazanym zabiegiem w tzw. forum marketing jest w pierwszej kolejności zbudowanie pozytywnego wizerunku - najpierw postaraj się udzielić cennych odpowiedzi, pomóż osobom z problemem i dopiero później przedstaw TWR Power System / FF24.

Artykuły np. artelis.pl. W tym punkcie sugeruje pisanie artykułów pod słowa kluczowe nawiązujące do TWR Power System np. pierwszy artykuł jaki napisałem miał tytuł Pomysł na e-biznes, ten tytuł jest jednocześnie wybraną frazą kluczową i już walczy na pierwszej stronie wyników google :)

Video marketing. Ten temat jest szeroko opisany w ebooku Jamesa (twórcy TWRPS). Uważa on tą metodę za najskuteczniejszą! Ebook jest dostępny w wersji polskojęzycznej za darmo dla wszystkich członków FF24.
 
Właściwa kolejność rejestracji:
Krok 1: rejestracja darmowego konta w Alertpay (instrukcja)
Krok 2: rejestracja darmowego przez 14 dni konta w TWR Power System/FF24 (instrukcja)

0 komentarze:

Prześlij komentarz