TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

TWR Power System - słabe strony...

MINUSY:

- wycofanie z oferty funkcji „reseller”
- pokoje wideokonferencyjne trzeba rezerwować na godziny
- utrudniony kontakt z supportem  

PLUSY:

+ solidny hosting
+ bezproblemowe i regularne wypłaty prowizji partnerskich (wypłacalność to wielki plus!)
+ niski koszt prowadzenia biznesu - ok. 100zł miesięcznej inwestycji z potencjałem zarobkowym na poziomie ok. 7000zł/mc (dzięki czemu jest dostępny dla szerokiego grona odbiorców)
+ 2 zaproszone osoby i biznes staje się darmowy
+ najbardziej dochodowy system zarobkowy

Należy mieć świadomość mocnych i słabych stron TWR Power System przed przystąpieniem do współpracy - według mnie brak resellera i limitowany czas na pokoje konferencyjne nie jest wielkim minusem, dopiero wydłużające się w czasie odpowiedzi supportu stają się większym problemem co mam nadzieje ulegnie zmianie (choć dzięki FF24 i ten minus nie wydaje się znaczący).
Mimo kilku, nieuniknionych w nowych projektach wad, TWR Power System jest REWOLUCJĄ dzięki unikalnemu systemowi wynagrodzeń - to on jest głównym magnesem przyciągającym nowych partnerów a oferowane usługi to sprawa drugoplanowa.


0 komentarze:

Prześlij komentarz