TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Mailing z TWR Power System dla każdego!

Wiele osób nie dysponuje własną bazą emailową, jednak jest na to rozwiązanie - kontakt z webmasterem dobrej strony skupiającej kilka tysięcy subskrybentów i przedstawienie mu idei TWR Power System - jeśli zarejestruje się z Twojego linka to szybko zbuduje swoją grupę i część Twojej ZA DARMO! Jeśli nie okaże zainteresowania wystarczy uzgodnić cenę wysłania mailingu o TWRPS do jego listy.
Drugą metodą wysłania mailingu jest zakup tej usługi na Allegro za kilkanaście złotych. Jednak w tym przypadku należy przestrzegać 2 zasad:

  • nie kupuj mailingu z gwarantowaną liczbą wejść - odwiedzający to najczęściej osoby kompletnie nie zainteresowane Twoją ofertą a jedynie zarobieniem grosza za kliknięcie w link - nawet niska cena to stracone pieniądze
  • wybieraj mailing dokładnie opisany w aukcji z potwierdzenie jego wysłania - najbardziej opłaca się kupować mailing wysyłany do użytkowników for internetowych, klientów firm hostingowych lub stron z filmami, wyszukiwarkami mp3 czy torrentami

Pożądanym celem mailingu TWR Power System jest zachęcenie czytelnika do przeczytania oferty, następnie kliknięcia w link i zarejestrowania się jako nowy partner. Aby to zrobił należy go umiejętnie przekonać.

Temat wiadomości musi być intrygujący i ciekawy, co zmusza do otworzenia emaila i przeczytania reszty. Może być także zabawny, szokujący a nawet kontrowersyjny. W treści wiadomości trzeba rozwinąć tytuł ale bez zdradzania wszystkich szczegółów - czytelnik musi z przekonaniem (zafascynowaniem, zaciekawieniem) kliknąć w link i sprawdzić, co się za nim kryje. Pamiętaj o zamaskowaniu swojego linka partnerskiego np. w tinyurl.com

Przykładowy email o TWR Power System:

Temat Wiadomości
7000zł/m-c dla każdego mądrego ASA!
Treść Wiadomości
Chcesz wiedzieć jak najszybciej zarabiać 2300 USD miesięcznie bez wychodzenia z domu? Międzynarodowy Program Partnerski TWR Power System nareszcie w Polsce! Weź udział w szkoleniach internetowych o TWR Power System bez zobowiązań w ramach polskiej grupy ekspertów FF24!

0 komentarze:

Prześlij komentarz