TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Dodawanie karty płatniczej do konta Alertpay

Po rejestracji konta Alertpay należy je powiązać z kartą płatniczą (lub zasilić przelewem bankowym).

1. Przejdź na stronę Alertpay, w formularzu MEMBER LOGIN po prawej stronie wpisz swój adres email i hasło (podane przy rejestracji) i kliknij LOG IN
2. Z górnego, szarego menu wybierz kolejno: PROFILE > FINANCIAL > CREDIT CARDS
3. Na wyświetlonym formularzu sprawdź wpisane dane i uzupełnij je o informacje o karcie jak na zdjęciu poniżej. Kliknij NEXT
4. Kolejna strona to potwierdzenie wpisanych danych i akceptacja Regulaminu. Na końcu kliknij FINISH
5. Zielony komunikat informuje o prawidłowym dodaniu karty z informacją o miesięcznym limicie 250$ - czerwony to błąd dodawania karty.
W razie problemów służę pomocą!!!

Często zadawane pytania na temat internetowych płatności kartami bankowymi

Co to jest kod cvv2/cvc2 i gdzie on się znajduje?
Kod ten jest wymagany przy transakcjach bez fizycznego użycia karty np. przez internet. Kod cvv2/cvc2 znajduje się na odwrocie karty. Są to trzy ostatnie cyfry wydrukowane obok paska do podpisu.

Jakimi kartami płatniczymi można płacić w internecie?
W internecie można płacić wszystkimi kartami wypukłymi oraz niektórymi kartami płaskimi (w zależności od decyzji wydawcy karty)

Czy karty płaskie jak np. Visa Electron lub Maestro mogą być używane w internecie?
Tak, jednakże zależy to od decyzji banku, który wydał kartę. Niestety, banki rzadko decydują się na dopuszczenie kart płaskich do płatności internetowych. W Polsce z zakupów internetowych przy wykorzystaniu karty płaskiej mogą cieszyć się np. posiadacze karty Inteligo Visa Electron. O możliwość płacenia w internecie kartą płaską pytaj w swoim banku.

Właściwa kolejność rejestracji:
Krok 1: rejestracja darmowego konta w Alertpay (instrukcja)
Krok 2: rejestracja darmowego przez 14 dni konta w TWR Power System/FF24 (instrukcja)

0 komentarze:

Prześlij komentarz