TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Największe pieniądze w TWR Power System - strategia jednej strony

Według planu wynagrodzeń największe pieniądze zarabia się w momencie, gdy w strukturze zostanie wypełniony 7 poziom. Na 8 poziomie jest najwięcej osób a od każdej z nich prowizja to 8$ miesięcznie.

Co to oznacza?

Należy permanentnie zapraszać nowych ludzi do współpracy i motywować ich do działania, aby struktura budowała się jak najszybciej w głąb.

Istnieje sprytne rozwiązanie, który może to przyspieszyć - napisz do kogoś ze swojej struktury, z 3 lub 4 poziomu i poproś, aby podał Ci swój link partnerski. I rejestruj nowych współpracowników pod tą osobą, aby jak najszybciej zbudować 8 poziom Twojej struktury. Gdy już dojdziesz do 8 poziomu, napisz do kolejnej osoby z 3 lub 4 poziomu po link partnerski aby budować drugą nogę struktury zmierzającą do 8 poziomu :)

UWAGA! Jest to skuteczne rozwiązanie jednak na dłuższą metę może się okazać, że zbudowałeś strukturę na glinianych nogach:

1. osoby z nogi, którą dążysz do 8 poziomu będą rozleniwione widząc, że wpadają im nowi partnerzy bez ich wysiłku
2. jeśli do nogi, której teraz nie budujesz dołączy nowy partner poprzez spillover z upline'u pozostaje on bez Twojego wsparcia - jedyne co ma to siebie i nadzieje, że spillover z góry będzie się często powtarzał

Czy o to chodziło twórcy TWR Power System - nikt nie zostanie pominięty! Raczej NIE.

Jednak stosowanie tej strategi to indywidualny wybór każdego partnera.

Prawidłowa kolejność rejestracji konta w TWR Power System:

Krok 1: rejestracja darmowego konta w Alertpay (instrukcja)
Krok 2: rejestracja darmowego przez 14 dni konta w TWR Power System/FF24 (instrukcja)

0 komentarze:

Prześlij komentarz