TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Jak zasilić Alertpay z konta bankowego?

Zakładam, że tradycyjne konto bankowe już posiadasz a na nim najlepiej 175zł, które chcesz przelać, dzięki temu nie zapłacisz 11zł prowizji za transakcje, która obowiązuje dla przelewów poniżej 175zł.

Zakładam, że konto bankowe masz już dodane do Alertpay, jeśli nie - oto instrukcja:
Jak dodać konto bankowe do Alertpay?

1. Zaloguj się na swoim koncie Alertpay.
2. Kliknij "Deposit" z górnego menu


3. Kliknij "Bank Transfer"


4. Wpisz kwotę, którą chcesz przelać na swoje konto Alertpay i kliknij "Next"


5. Sprawdź poprawność wprowadzonych danych - jeśli jest ok, kliknij "Deposit". Zauważ, że przy kwocie 175zł, opłata transakcyjna (Fee) wynosi 0zł.


6. Kolejna strona to potwierdzenie udanego zainicjowania transakcji i instrukcja wykonania przelewu ze swojego konta internetowego.


Przelew należy wykonać na wskazane dane do BOŚ Banku, który obsługuje Alertpay'a w Polsce:
Ważne! Bank Deposit Code wpisujesz w tytuł przelewu (lub w inne wolne pole) bez dodatkowego tekstu! Jest to gwarant szybkiej i bezproblemowej realizacji przelewu.

- Nazwa / imię, nazwisko odbiorcy: Earthport Plc
- Rachunek odbiorcy: 78154000172001390003910001 
- Tytuł przelewu: 3434392291673

7. Przedstawię zakończenie realizacji przelewu na przykładzie mbanku. Zaloguj się na swoje konto i kliknij "Przelew jednorazowy":

 
8. Formularz przelewu wypełnij wspomnianymi informacjami o odbiorcy, według poniższego przykładu i kliknij "Dalej"


9. Kolejna strona to autoryzacja transakcji poprzez sms. Sprawdź wprowadzone dane, wpisz otrzymany kod i kliknij "Zatwierdź"


10. Jeśli wszystko przebiegło prawidłowo zobaczysz odpowiednią informację. Pieniądze według regulaminu będą na koncie Alertpay w ciągu 3-5 dni roboczych. Z doświadczenia wiem, że są to 2-3 dni.

Jeśli konto Alertpay uzbrojone, czas do pracy :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz