TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

Twórca TWR Power System, powstanie i idea projektu

TeamWork Revolution Power System to najskuteczniejszy i najszybszy e-biznes jaki kiedykolwiek powstał - został oparty o zaawansowane rozwiązania matematyczne sprawiedliwie wynagradzające wszystkich partnerów!

TWR Power System to umiejętne połączenie najlepszych cech mlm i programów partnerskich, a zastosowana wymuszona matryca binarna rewolucjonizuje zagadnienie marketingu sieciowego - już po zaproszeniu 2 osób do grupy, prowadzenie tego szokującego ebiznesu jest bezpłatne! Każdy kolejny partner w grupie to comiesięczna prowizja!

Unikalność zastosowanego rozwiązania polega na ograniczeniu na każdym poziomie liczby partnerów do 2 - jeśli zaproszę trzecią osobę automatycznie zostaje ona umieszczona pod jednym z 2 pierwszych współpracowników, czyli buduję strukturę moich partnerów - tzw. spillover, autentyczna rewolucja w dziedzinie zarobkowania internetowego, gdyż partner nie jest zmuszany do samodzielnego budowania swojej grupy!

To tak jak szklanka ustawiona pod kranem. W pewnej chwili wody jest zbyt dużo i spływa w dół...
Natomiast ilość poziomów jest limitowana do 8, których pełne wypełnienie to 510 osób, co daje 2300$ miesięcznie, czyli około 6500zł!!! Ale to nie koniec, gdyż można założyć dowolną ilość kont, czyli możliwości zarobkowe w TWR PS są nieograniczone!!! (dokładny opis planu prowizyjnego)

TWR Power System powstał w październiku 2009 roku. Twórcą projektu jest James Al-Oboudi, były lider nr 2 w firmie GDI (Global Domains International) - prestiżowa firma sprzedająca domeny internetowe na zasadach mlm. Człowiek ten opuścił jedną z największych firm na świecie, w momencie kiedy był na samym szczycie. Chciał on bowiem stworzyć system, który bardziej wynagradza partnerów niż samych właścicieli.

Miesięczny koszt prowadzenia TWR Power System to 29,95$/miesięcznie plus opłata transakcyjna 2,55$ pobierana przez Alertpay - bank internetowy typu Paypal, obsługujący wszystkie transakcje w TWR PS. W zamian otrzymuje się dostęp do zaawansowanych narzędzi marketingowych tj. hosting, autoresponder, programy resserskie i pokoje konferencyjne, czyli niezbędne elementy do prowadzenia e-biznesu w jednym zestawie, którego wartość została wyceniona na około 300$/m-c! (szczegółowy opis pakietu usług TWR PS) Jednak efektywność tego systemu jest na tyle wysoka, że oferuje on bezpłatny 14-dniowy okres próbny! Gwarantuje to spokój ducha - jeśli w ciągu 2 tygodni projekt Cię nie zadowoli, możesz swobodnie zrezygnować!

Najlepsze jest to, że prawdopodobnie tylko raz uiścisz miesięczną opłatę - wynika to z szybkiego progu zwrotu, wymagane 2 osoby na pierwszym poziomie zapewniają prowadzenie TWR PS za darmo! Czy znajdziemy te osoby w ciągu 1,5 miesiąca (darmowe 2 tygodnie próbne + opłacony pierwszy miesiąc)? TAK, gdyż zapisując się do mojej grupy, wchodzisz w struktury najlepszej polskiej bandy TWR PS na czele z polskim koordynatorem projektu i wieloma specjalistami od marketingu sieciowego, którzy, uwierz mi, nie pozostają bierni w promowaniu tego niezwykłego ebiznesu.

Dodatkowym atutem TWR Power System, który przemawia do polskojęzycznych odbiorców jest powstanie "nakładki spolszczającej TWRPS", czyli równoległego projektu Financial Freedom 24, który w sposób drastyczny umila prace - prowadzi darmowe szkolenia ebiznesowe dla wszystkich partnerów przy użyciu jednej z usług TWRPS, konferencji online.

Według opinii wszystkich poważnych marketerów, TeamWork Revolution Power System to największa akcja zarobkowa jaka do tej pory została przeprowadzona w Internecie! Przyniesie ona niezależność finansową, ogromnej ilości osób, w niewiarygodnie krótkim czasie!

TeamWork Revolution Power System jest tym, za co marketing sieciowy zawsze się uważał, ale nigdy w ten sposób nie działał. Jest o tym jak pomóc Tobie.... nie właścicielom. 

TWR Power System oferuje perfekcyjny plan kompensacyjny, gdyż uwzględnia on 4 podstawowe czynniki istotne dla każdej osoby rozważającej podjęcie współpracy:

1. Jak szybko mogę zarobić?
Dwa skuteczne polecenia gwarantują bezpłatny biznes, każde kolejne to profit dla Ciebie, według większości opinii wypełnienie całej struktury zajmuje kilka miesięcy, oczywiście w zależności od poziomu aktywności marketingowej całej grupy.

2. Ile mogę zarobić?
Jedno konto umożliwia stworzenie stałego, comiesięcznego dochodu pasywnego w wysokości 2300$. Jednak możliwość stworzenia wielu kont sprawia, że potencjał zarobkowy jest nielimitowany!

3. Czy będę miał wsparcie?
Przy tworzeniu struktury użyty jest system matrycowy, dzięki czemu pomoc masz gwarantowaną automatycznie. Osoby nad Tobą w strukturze muszą Cię wspierać, ażeby pomóc sobie - rejestrując się w mojej grupie masz nad sobą elitę aktywnych polskich marketerów. Dodatkowo codziennie organizowane są konferencje on-line przez FF24.

4. Czy produkt jest rzeczywiście przydatny?
Większość firm MLM oferuje produkt, często przepłacony, traktując go jako środek potrzebny do legalnej działalności - my natomiast oferujemy coś, co jest niezbędne do prowadzenie efektywnego e-biznesu - zestaw zaawansowanych narzędzi marketingowych.

Napisze tak - otwórz oczy i podnieś pieniądze leżące na wirtualnej ulicy! Takie możliwości daje Internet XXI wieku!

Prawidłowa kolejność rejestracji konta w TWR Power System:
Krok 1: rejestracja darmowego konta w Alertpay (instrukcja)
Krok 2: rejestracja darmowego przez 14 dni konta w TWR Power System/FF24 (instrukcja)

0 komentarze:

Prześlij komentarz