TeamWork Revolution Power System nie istnieje!

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «


Czytnik sald gotówkowych
- Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Np. TWRPS i wiele innych (patrz prawy panel) bardzo szybko zwijały biznes. Skąd wiesz kiedy padnie Twój system?
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dołącz do NAS!

ZUS, Lotto, Bank i... TWR Power System

Aby zrozumieć wspólną, potężną cechę tytułowych instytucji należy zrozumieć proste mechanizmy ich skutecznego działania:

ZUS

Początkowe, comiesięczne składki to minimum 230zł (składka zdrowotna) do coraz większych - przyjmiemy 500zł. Ilość wpłacających do ZUS też jest różna w zależności od wielu czynników. Przyjmiemy 30 milionów osób.
30 000 000 X 500 = 15 000 000 000zł.
Przy tym hipotetycznym założeniu takie są wpływy comiesięczne ZUS-u. Potęga procentu składanego. Wystarczyłoby trzymać te pieniądze na koncie z 5% oprocentowaniem. Nie muszę chyba wyliczać wszystkiego, wspomnę że ta kwota podwaja się comiesięcznie! Niektórzy się dziwią dlaczego to ZUS dysponuje jednymi z największych i najdroższych nieruchomości w Polsce nie wspomnę o wycieczkach itd.

Lotto

1 zakład to 3zł. Zakładamy, że każdy z grających właśnie obstawia jeden zakład. Zakładamy że gra tylko 1/4 Polaków w danym dniu.
Mniej więcej będzie to wyglądało tak 3 X 10 000 000 = 30 000 000zł.
A wiemy że kumulacje są z reguły mniejsze niż 30 mln zł.
Jedna osoba zgarnia to co inni wpłacili do systemu. Znowu potęga sieci ludzi.

Banki

Wpłacane są tam Twoje comiesięczne dochody i oszczędności.
Przyjmiemy że tylko połowa Polaków pracuje i przyjmiemy dochody na poziomie 2000zł miesięcznie.
20 000 000 X 2000 = 40 000 000 000zł.
40 mld takie byłyby comiesięczne wpływy do banków w tym hipotetycznym założeniu. Wszystkie wymienione wcześniej instytucje też z reguły trzymają pieniądze w bankach. Pożyczki i inne instrumenty finansowe tylko te dochody zwiększają.
Cudowna instytucja trzymająca cudze pieniądze, pożyczająca je jak swoje, często na niebotyczny procent. Potęga dzięki sieci ludzi tam wpłacających.

To są tylko przykłady i można by je mnożyć ale właśnie tak działają dochodowe instytucje...jest jeden warunek musi być sieć ludzi chcących tam comiesięcznie wpłacać.

W ten sposób zrozumiałeś jak uczciwy system wykorzystany przez temu podobne instytucje może działać dla Ciebie, system znacznie lepszy bo czy Lotto oddaje 96% obrotu na nagrody?!

TWR Power System i Financial Freedom 24

0 komentarze:

Prześlij komentarz